16265 | Trať 290 - úsek Libina - Šumperk | den (16. května 2024, od 7:20 do 13:20 hod.) | 23088 C | | |
16264 | Trať 292 - úsek Jeseník - Krnov | nepř. (od 13. 5., 00:01 hod. do 17. 5. 2024, 19:00 hod.) | 23157 | 23157+23169 | |
16263 | Trať 291 - úsek Bludov - Zábřeh na Moravě | den (17. května 2024, od 7:00 do 14:15 hod.) | 23158 E | | |
16262 | Trať 315 - úsek Hradec nad Moravicí - Opava východ | den (20. a 21. 5. 2024, denně od 8:30 do 16:20 hod.) | 23171 D | | |
16261 | Trať 276 - úsek Vítkov - Odry | den (21., 22., 23. a 24. 5. 2024, denně od 7:30 do 14:30 hod.) | 23162 DE | | |
16260 | Trať 276 - úsek Odry - Suchdol nad Odrou | den (17. a 20. 5. 2024, vždy od 7:50 do 14:10 hod.) | 23162 C | | |
16259 | Trať 046 - úsek Lomnice nad Popelkou - Stará Paka | Etapa A (Od 0:00 dne 20. 5. 2024 do 23:59 dne 24. 5. 2024) | 53069 | 53069 | |
16258 | Trať 010 - úsek Pardubice hlavní nádraží - Kostěnice | VJŘ 2.-6.5. (Ve dnech 2. až 6. 5. 2024, denně od 10:00 h do 19:00 h.) | 53074 | VJŘ 2.-6.5. | |
16257 | Trať 210 - úsek Praha-Zbraslav - Vrané nad Vltavou | | 63028 | souběh 63080 14./15. 5. | |
16256 | Trať 224 - úsek Chýnov - Obrataň | den (13. a 14. 5. 2024, vždy od 8:00 do 15:15) | 93020 A1 | | |
16255 | Trať 230 - úsek Kolín - Kutná Hora hlavní nádraží | nepř. (Od 1. 5., 7:00 hod. do 4. 5. 2024, 19:00 hod.) | Z - 63118 B | | |
16253 | Trať 255 - úsek Zaječí - Kobylí na Moravě | den (7., 9. a 10. 5. 2024, vždy od 8:00 do 15:00 hod.) | 33085 | | |
16252 | Trať 330 - úsek Otrokovice - Tlumačov | den (29. 4. 2024, od 8:15 do 15:45 hod.) | Z - 23133 E | | |
16251 | Trať 330 - úsek Hulín - Říkovice | den (30. 4. 2024, od 8:15 do 14:00 hod.) | Z - 23133 F | | |
16250 | Trať 270 - úsek Rokytnice u Přerova - Přerov | den (2. až 20. a 24. 5. 2024, vždy od 7:00 do 17:00 hod.) | Z - 23153 A | | |
16249 | Trať 320 - úsek Bystřice (Bystrzyca) - Návsí (Nawsie) | den (29. 4. 2024, od 7:10 do 15:00 hod.) | Z - 23119 K | | |
16248 | Trať 301 - úsek Prostějov hlavní nádraží - Nezamyslice | den (9. a 10. května 2024, od 8:00 do 18:00 hod.) | 25019 B | | |
16247 | Trať 317 - úsek Opava východ - Kravaře ve Slezsku | den (15. 5. 2024, od 8:15 do 16:15 hod.) | 23171 C | | |
16246 | Trať 317 - úsek Kravaře-Kouty - Chuchelná | den (16. a 17. 5. 2024, denně od 7:55 do 15:55 hod.) | 23171 B | | |
16245 | Trať 317 - úsek Kravaře ve Slezsku - Hlučín | den (13. a 14. 5. 2024, denně od 7:55 do 15:55 hod.) | 23171 A | | |
16244 | Trať 303 - úsek Holešov - Bystřice pod Hostýnem | nepř. (Od 17. 5., 7:15 hod. do 20. 5. 2024, 16:55 hod.) | 23182 | | |
16243 | Trať 320 - úsek Dětmarovice - Karviná hlavní nádraží | den (9. 5. 2024, od 7:10 do 12:50 hod.) | Z - 23163 H | | |
16242 | Trať 320 - úsek Návsí (Nawsie) - Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | den (11. 5. 2024, od 7:10 do 13:00 hod.) | Z - 23163 E | | |
16241 | Trať 026 - úsek Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami | Etapa B (Od 00:00 dne 13. 5. 2024 do 23:59 dne 18. 5. 2024) | 53085 | 53085 | |
16240 | Trať 040 - úsek Lázně Bělohrad - Stará Paka | Etapa A (Od 8:00 do 17:00 ve dnech 14. - 17. 5. 2024) | 53021 A | 53021 A | |
16238 | Trať 041 - úsek Turnov - Rovensko pod Troskami | Etapa B (Od 8:00 do 16:00 dne 14. 5. 2024) | 53062 | 53062 | |
16237 | Trať 323 - úsek Vratimov - Ostrava hlavní nádraží | etapa C (06. 05. 2024, od 8:00 do 18:00 hod.) | 23152 CG | | |
16237 | Trať 323 - úsek Frýdek-Místek - Vratimov | etapa C (06. 05. 2024, od 8:00 do 18:00 hod.) | 23152 CG | | |
16236 | Trať 323 - úsek Frýdek-Místek - Vratimov | etapa G (04. 05. 2024, od 6:30 do 18:30 hod.) | 23152 CG | | |
16236 | Trať 323 - úsek Vratimov - Ostrava hlavní nádraží | etapa G (04. 05. 2024, od 6:30 do 18:30 hod.) | 23152 CG | | |
16235 | Trať 323 - úsek Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice | den (03. 05. 2024, od 8:00 do 18:00 hod.) | 33152 H | | |
16235 | Trať 323 - úsek Frýdlant nad Ostravicí - Frýdek-Místek | den (03. 05. 2024, od 8:00 do 18:00 hod.) | 33152 H | | |
16235 | Trať 323 - úsek Valašské Meziříčí - Frýdlant nad Ostravicí | den (03. 05. 2024, od 8:00 do 18:00 hod.) | 33152 H | | |
16234 | Trať 002 - úsek Praha hlavní nádraží - Česká Třebová | den (6./7., 13./14., 14./15. května 2024) | 33127 | | |
16234 | Trať 002 - úsek Česká Třebová - Brno hlavní nádraží | den (6./7., 13./14., 14./15. května 2024) | 33127 | | |
16234 | Trať 260 - úsek Svitavy-Lány - Březová nad Svitavou | den (6./7., 13./14., 14./15. května 2024) | 33127 | | |
16233 | Trať 251 - úsek Tišnov - Brno hlavní nádraží | nepř. (Od 7. 5., 19:50 hod. do 8. 5. 2024, 23:00 hod.) | 33053 S2,S1R | | |
16232 | Trať 251 - úsek Tišnov - Brno hlavní nádraží | den (3. až 6. 5. 2024, vždy od 19:50 do 23:00 hod.) | 33053 S,R2 | | |
16231 | Trať 251 - úsek Modřice - Rajhrad | den (1. a 2. 5. 2024, denně od 9:00 do 13:00 hod.) | Z - 33080 F | | |
16230 | Trať 251 - úsek Šakvice - Hustopeče u Brna | den (4. a 5. 5. 2024, denně od 8:15 do 12:40 hod.) | 33069 ED | | |
16229 | Trať 252 - úsek Břeclav - Břeclav státní hranice | nepř. II (Od 1. 5., 8:30 do 10. 5. 2024, 15:30 hod.) | Z - 33075 E | | |
16228 | Trať 252 - úsek Břeclav - Kúty | den (4. a 5. 5. 2024, denně od 11:20 do 19:20 hod.) | 35009 C2 | | |
16228 | Trať 330 - úsek Břeclav - Hodonín | den (4. a 5. 5. 2024, denně od 11:20 do 19:20 hod.) | 35009 C2 | | |
16228 | Trať 002 - úsek Břeclav - Kúty | den (4. a 5. 5. 2024, denně od 11:20 do 19:20 hod.) | 35009 C2 | | |
16228 | Trať 002 - úsek Praha hlavní nádraží - Břeclav | den (4. a 5. 5. 2024, denně od 11:20 do 19:20 hod.) | 35009 C2 | | |
16227 | Trať 331 - úsek Otrokovice - Vizovice | den (7. 5. 2024, od 8:45 hod. do 14:45 hod.) | 23148 | | |
16226 | Trať 330 - úsek Staré Město u Uherského Hradiště - Huštěnovice | den (30. 4. a 1. 5. 2024, od 22:30 do 23:59 hod.) | 23227 D | | |
16225 | Trať 081 - úsek Děčín hlavní nádraží - Děčín východ | etapa A (Dne 6. 5. 2024, od 7:30 h do 14:00 h.) | 73126 | etapa A | |
16224 | Trať 330 - úsek Otrokovice - Tlumačov | den (7. 5. 2024, od 8:20 do 15:00 hod.) | Z - 23185 F | | |
16223 | Trať 330 - úsek Napajedla - Otrokovice | nepř. (Od 4. 5., 8:20 hod. do 5. 5. 2024, 14:00 hod.) | Z - 23183 A | | |