ČESKÉ DRÁHY, a.s.

Výluky

Přihlášení admin 

Uživatelské jméno:

Heslo:


MIMO-CLOUD-PROD - MIMO-CLOUD-PROD
mimoradnosti-admin-856cc8f768-h5nsm

Staniční vývěsky - výluky a jejich opatření

Zvolte opatření, pro které chcete vytisknout staniční vývěsku. Staniční vývěsky mají platnost 14 dnů.

Filtr vývěsek

Trať: Kraj:
     
Aktivní výluky opatření
OPTK_IDÚsekNázev kalendářeInterní název výlukyInterní název opatření
8065Trať 221 - úsek Praha hl.n. - Praha-Hostivař nepř. dle dps 2019-11-?????? Icon - printer
8064Trať 235 - úsek Kutná Hora město - Zbraslavice 63172BIcon - printer
8063Trať 221 - úsek Praha hl.n. - Praha-Hostivař 63302221 2-5 12 denkyIcon - printer
8062Trať 225 - úsek Jihlava město - Kostelec u Jihlavyprosinec (11. a 12. 12. 2019, od 08:45 do 14:55 hod.)33146 Icon - printer
8061Trať 225 - úsek Jihlava město - Kostelec u Jihlavylistopad (27. a 28. 11. 2019, od 08:45 do 14:55 hod.)33146 Icon - printer
8060Trať 225 - úsek Jihlávka - Počátky-Žirovniceden (25. 11. 2019, od 7:30 do 14:30 hod.)33204 A Icon - printer
8059Trať 261 - úsek Borová u Poličky - Čachnovden (29. 11. 2019, od 6.25 do 14:45 hod.)53238 Icon - printer
8058Trať 238 - úsek Žďárec u Skutče - Hlinsko v Čecháchden (25. až 28. 11. 2019, denně od 7:15 do 16.30 hod.)53237 Icon - printer
8057Trať 340 - úsek Nemotice - Kyjovden (20., 21. a 22. 11. 2019, denně od 8:45 do 14:15 hod.)Z - 33202 B,C Icon - printer
8056Trať 340 - úsek Bzenec - Veselí nad Moravouden (13., 14., 15. a 18. 11. 2019, denně od 8:10 do 13:50 hod.)Z - 33024 Icon - printer
8055Trať 250 - úsek Brno-Královo Pole - Brno-Žideniceden (27. a 28. 11. 2019, denně od 8:00 do 14:00 hod.)33017 C1 Icon - printer
8054Trať 300 - úsek Rousínov - Vyškov na Moravěden (27. a 28. 11. 2019, denně od 8:00 do 14:00 hod.)33017 C1 Icon - printer
8053Trať 250 - úsek Brno-Královo Pole - Brno-Žideniceden (19., 20., 21. a 26. 11. 2019, denně od 8:30 do 13:30 hod.)33017 A1 Icon - printer
8052Trať 300 - úsek Vyškov na Moravě - Nezamysliceden (19., 20., 21. a 26. 11. 2019, denně od 8:30 do 13:30 hod.)33017 A1 Icon - printer
8051Trať 291 - úsek Bludov - Šumperkden (25. 11. 2019, od 8:40 do 12:35 hod.)Z - 13283 Icon - printer
8050Trať 310 - úsek Valšov - Bruntálden (20. 11. 2019, od 6:45 do 13.15 hod.)23139 Fdopad na 310Icon - printer
8049Trať 311 - úsek Valšov - Rýmařovden (20. 11. 2019, od 6:45 do 13.15 hod.)23139 F Icon - printer
8048Trať 270 - úsek Brodek u Přerova - Přerovnepř. (Od 20. 11., 7.25 hod. do 14. 12. 2019, 23:59 hod.)Z - 13237 Icon - printer
8047Trať 270 - úsek Brodek u Přerova - Přerovden (27. 11. až 5. 12. 2019, vždy od 1.40 do 2.40 hod.)13237 D Icon - printer
8046Trať 270 - úsek Suchdol nad Odrou - Studénkaden (24. 11. 2019, od 7.15 do 13.15 hod.)Z - 23164 Icon - printer
8044Trať 036 - úsek Tanvald - Harrachovobecný (Ve dnech 9., 10., 16., 17., 23. a 24. 11. 2019, vždy od 10:00 h do 18:00 h.)5318153181Icon - printer
8043Trať 210 - úsek Praha hl.n. - Praha-Kačerov 63302210 projíždění VršovicIcon - printer
8042Trať 210 - úsek Praha hl.n. - Praha-Krč 6330222 11 N 13 12 XIcon - printer
8041Trať 210 - úsek Praha hl.n. - Praha-Krč 6330223, 24, 30 11 a 1, 7, 8 12Icon - printer
8040Trať 221 - úsek Praha hl.n. - Praha-Hostivař 6330225 N 27 11 221Icon - printer
8039Trať 221 - úsek Praha hl.n. - Praha-Hostivař 6330223-24 11 nocIcon - printer
8038Trať 170 - úsek Planá u Mariánských Lázní - Mariánské Lázně 93181AIcon - printer
8037Trať 170 - úsek Plzeň hl.n. - Plzeň-Jižní Předměstí 93112DIcon - printer
8036Trať 014 - úsek Uhlířské Janovice - Ledečko 63339 Icon - printer
8036Trať 212 - úsek Sázava - Ledečko 63339 Icon - printer
8035Trať 171 - úsek Karlštejn - Beroun 63030F1 odř.Icon - printer
8033Trať 031 - úsek Stéblová - Pardubice hl.n.Etapa B (Od 00:01 do 3:00 dne 25. 11. 2019)5324453244 BIcon - printer
8032Trať 321 - úsek Ostrava-Svinov - Ostrava-Vítkovice23146 B (18. 11. 2019, od 7:15 do 17:15 hod.)Z - 23160 H Icon - printer
8031Trať 321 - úsek Ostrava-Svinov - Ostrava-Vítkovice23160 H (13. 11. 2019, od 7:15 do 14:15 hod.)Z - 23160 H Icon - printer
8030Trať 320 - úsek Český Těšín (Czeski Cieszyn) - Třinec (Trzyniec)nepř.II (Od 16. 11., 7:00 hod. do 14. 12. 2019, 23:59 hod.)Z - 23127 Icon - printer
8029Trať 021 - úsek Doudleby nad Orlicí - LetohradEtapa A, B, C (Od 9:10 do 19:30 ve dnech 18. - 19. 11. 2019 a od 9:10 do 17:45 ve dnech 20. - 22. 11. 2019)5323453234Icon - printer
8027Trať 010 - úsek Kolín - Záboří nad LabemEtapa AZ 5324853248 AIcon - printer
8026Trať 010 - úsek Pardubice hl.n. - KostěniceEtapa A, A1, BZ 5325253252 A, A1, BIcon - printer
8025Trať 185 - úsek Kolinec - Nemilkov 93170AIcon - printer
8024Trať 185 - úsek Kolinec - Nemilkov 93170A1Icon - printer
8023Trať 185 - úsek Kdyně - Domažlice 93184AIcon - printer
8022Trať 200 - úsek Vráž u Písku - Čížová 93162BIcon - printer
8021Trať 010 - úsek Pardubice hl.n. - KostěniceEtapa A; B (Od 8:30 do 15:30 ve dnech 13. - 14. 11. 2019)5324053240 A; BIcon - printer
8020Trať 010 - úsek Kostěnice - MoravanyEtapa D5324053240 DIcon - printer
8019Trať 200 - úsek Čimelice - Čížová 93162AIcon - printer
8018Trať 010 - úsek Uhersko - ZámrskEtapa E5324053240 EIcon - printer
8017Trať 195 - úsek Vyšší Brod klášter - Lipno nad Vltavou 93168BIcon - printer
8016Trať 195 - úsek Rybník - Vyšší Brod klášter 93168AIcon - printer
8015Trať 196 - úsek Holkov - Kaplice 93158CIcon - printer
8014Trať 010 - úsek Zámrsk - ChoceňEtapa F; G5324053240 G; FIcon - printer
 1-50  51-100  101-150  ...  201-250počet záznamů na stránku: >> >|