16349 | Trať 020 - úsek Hradec Králové hlavní nádraží - Velký Osek | Odřeklé | 53101 | 53101 | |
16349 | Trať 231 - úsek Kolín - Nymburk hlavní nádraží | Odřeklé | 53101 | 53101 | |
16348 | Trať 231 - úsek Kolín - Nymburk hlavní nádraží | Etapa A (Od 00:00 dne 1. 6. 2024 do 23:59 dne 10. 6. 2024) | 53101 | 53101 | |
16348 | Trať 020 - úsek Hradec Králové hlavní nádraží - Velký Osek | Etapa A (Od 00:00 dne 1. 6. 2024 do 23:59 dne 10. 6. 2024) | 53101 | 53101 | |
16346 | Trať 142 - úsek Potůčky - Karlovy Vary dolní nádraží | VJŘ 22.-31.5. (Nepřetržitě od 22. 5. 2024, 7:40 h do 31. 5. 2024, 17:00 h.) | 73161 | VJŘ 22.-31.5. | |
16345 | Trať 130 - úsek Teplice v Čechách - Ústí nad Labem hlavní nádraží | etapa H1 (V noci 24./25. 5. 2024, od 22:50 h do 5:00 h.) | 73089 | etapa H1 | |
16344 | Trať 130 - úsek Teplice v Čechách - Ústí nad Labem hlavní nádraží | etapa H (V noci 22./23. a 23./24. 5. 2024, vždy od 22:50 h do 3:45 h.) | 73089 | etapa H | |
16343 | Trať 252 - úsek Šakvice - Zaječí | den (21. a 22. 5. 2024, vždy od 7:10 do 13:35 hod.) | Z - 33086 EF | | |
16342 | Trať 270 - úsek Tatenice - Hoštejn | den (20. 5. 2024, od 8:00 do 16:00 hod.) | Z - 23175 A | | |
16341 | Trať 270 - úsek Rokytnice u Přerova - Přerov | etapa C (23. 5. 2024, od:0:01 do 17:00 hod.) | Z - 23153 A | | |
16340 | Trať 270 - úsek Rokytnice u Přerova - Přerov | B1 (21. 5. 2024, od 7:00 do 23.59 hod.) | Z - 23153 A | | |
16339 | Trať 280 - úsek Hranice na Moravě - Hranice na Moravě město | den (Od 27. 5., 8:00 hod. do 31. 5. 2024, 16:00 hod.) | Z - 23164 A | | |
16338 | Trať 271 - úsek Studénka - Jistebník | den (22. 5. 2024, od 7:30 do 19:30 hod.) | Z - 23161 C | | |
16337 | Trať 271 - úsek Polanka nad Odrou - Ostrava-Svinov | den (24. a 30. 5. 2024, vždy od 7:15 do 17:45 hod.) | Z - 23165 A | | |
16335 | Trať 220 - úsek Planá nad Lužnicí - Soběslav | | Z - 93091 | Z2K | |
16334 | Trať 220 - úsek Tábor - Planá nad Lužnicí | | Z - 93091 | Z2K | |
16333 | Trať 083 - úsek Děčín hlavní nádraží - Dresden Hbf | Po (Dne 10. 6. 2024, od 5:00 h do 8:00 h.) | DB | 10.6. | |
16332 | Trať 083 - úsek Děčín hlavní nádraží - Dresden-Neustadt | VJŘ 7.-9.6. (Nepřetržitě od 7. 6. 2024, 0:00 h do 9. 6. 2024, 23:59 h.) | DB | VJŘ 6.-9.6. | |
16331 | Trať 083 - úsek Děčín hlavní nádraží - Dresden-Neustadt | Pá (Dne 6. 6. 2024, od 18:00 h do 23:59 h.) | DB | VJŘ 6.-9.6. | |
16330 | Trať 325 - úsek Veřovice - Štramberk | nepř. (od 23. 5., 6:20 hod. do 3. 6. 2024, 14:40 hod.) | 23173 C | | |
16330 | Trať 325 - úsek Štramberk - Kopřivnice | nepř. (od 23. 5., 6:20 hod. do 3. 6. 2024, 14:40 hod.) | 23173 C | | |
16327 | Trať 221 - úsek Praha hlavní nádraží - Praha-Vršovice | | 63028 | R odř. | |
16326 | Trať 221 - úsek Praha hlavní nádraží - Praha-Vršovice | | 63028 | R odř. | |
16325 | Trať 330 - úsek Staré Město u Uherského Hradiště - Huštěnovice | den (23./24. a 24./25. 05. 2024, vždy od 23:30 do 1:30 hod) | 23227 C | | |
16324 | Trať 330 - úsek Hulín - Přerov | den (23./24. a 24./25. 05. 2024, vždy od 21:30 do 5:30 hod.) | 23227 A | | |
16324 | Trať 330 - úsek Staré Město u Uherského Hradiště - Hulín | den (23./24. a 24./25. 05. 2024, vždy od 21:30 do 5:30 hod.) | 23227 A | | |
16324 | Trať 331 - úsek Otrokovice - Zlín střed | den (23./24. a 24./25. 05. 2024, vždy od 21:30 do 5:30 hod.) | 23227 A | | |
16323 | Trať 310 - úsek Krnov - Opava východ | nepř. (20. 5. do 26. 7. 2024) | 23179 | | |
16322 | Trať 230 - úsek Kolín - Kutná Hora hlavní nádraží | den (Od 13. 5., 7:00 hod. do 26. 5. 2024, 19:00 hod.) | Z - 63117 | | |
16321 | Trať 251 - úsek Modřice - Rajhrad | nepř. (Od 18. 5., 9:00 hod. do 19. 5. 2024, 16:10 hod.) | Z - 33091 A | | |
16320 | Trať 252 - úsek Zaječí - Podivín | den (17. a 20. 5. 2024, vždy od 8:30 do 15:40 hod.) | Z - 33086 CD | | |
16315 | Trať 179 - úsek Cheb - Schirnding | VJŘ 9.-11.5. (Nepřetržitě od 9. 5. 2024, 20:30 h do 11. 5. 2024, 23:59 h.) | DB | VJŘ 9.-11.5. | |
16314 | Trať 341 - úsek Bojkovice - Vlárský průsmyk | den (19. 05. 2024) | 23149 | | |
16313 | Trať 294 - úsek Staré Město pod Sněžníkem - Hanušovice | nepř. (Od 20. 5., 7:00 hod. do 30. 5. 2024, 18:00 hod.) | 23126 B | | |
16311 | Trať 001 - úsek Praha hlavní nádraží - Bohumín | den (21./22. až 28./29. května 2024) | 23153 | | |
16311 | Trať 270 - úsek Olomouc hlavní nádraží - Přerov | den (21./22. až 28./29. května 2024) | 23153 | | |
16310 | Trať 301 - úsek Prostějov hlavní nádraží - Nezamyslice | den (22/23. a 23/24. 5. 2024, vždy od 21:00 do 04:50 hod.) | 23254 A | | |
16308 | Trať 271 - úsek Hranice na Moravě - Polom | den (20. 5. 2024, od 7:00 do 19:00 hod.) | Z - 23230 A,D | | |
16305 | Trať 291 - úsek Kouty nad Desnou - Zábřeh na Moravě | den (16. 5. 2024) | Sart | Sart + 23219 | |
16304 | Trať 292 - úsek Šumperk - Bludov | den (15. 5. 2024, od 7:30 do 15:30 hod.) | Sart | 292 | |
16303 | Trať 291 - úsek Kouty nad Desnou - Zábřeh na Moravě | den (15. května 2024) | Sart | Sart + 23155 | |
16302 | Trať 291 - úsek Kouty nad Desnou - Šumperk | nepř. (14. 5., od 7:30 do 23:59 hod. a nepřetržitě od 17. 5., 0:00 hod. do 27. 5. 2024, 15:30) | Sart | Sart | |
16301 | Trať 160 - úsek Žihle - Plzeň hlavní nádraží | VJŘ 18.-27.5. (Nepřetržitě od 18. 5. 2024, 0:00 h do 27. 5. 2024. 23:59 h.) | 93072 | VJŘ 18.-27.5. | |
16300 | Trať 173 - úsek Beroun - Nučice | VJŘ 21.5. (Dne 21. 5. 2024, od 8:00 h do 13:50 h.) | 63111 | VJŘ 21.5. | |
16299 | Trať 174 - úsek Beroun - Nižbor | VJŘ 21.5. (Dne 21. 5. 2024, od 8:10 h do 14:10 h.) | 63111 | VJŘ 21.5. | |
16298 | Trať 122 - úsek Rudná u Prahy - Hostivice | VJŘ 19.5. (Dne 19. 5. 2024, od 8:30 h do 16:30 h.) | 63144 | VJŘ 19.5. | |
16296 | Trať 090 - úsek Ústí nad Labem hlavní nádraží - Ústí nad Labem hlavní nádraží | VJŘ 17.-31.5. (Nepřetržitě od 17. 5. 2024, 0:00 h do 31. 5. 2024, 17:00 h.) | 73122 | VJŘ 17.-31.5. | |
16296 | Trať 130 - úsek Ústí nad Labem západ - Ústí nad Labem hlavní nádraží | VJŘ 17.-31.5. (Nepřetržitě od 17. 5. 2024, 0:00 h do 31. 5. 2024, 17:00 h.) | 73122 | VJŘ 17.-31.5. | |
16295 | Trať 090 - úsek Bohušovice nad Ohří - Hrobce | etapa A+B | z 73185 | etapa A+B | |
16294 | Trať 090 - úsek Roudnice nad Labem - Hněvice | etapa A+F | z 73199 | etapa A+F | |