16115 | Trať 032 - úsek Jaroměř - Starkoč | Etapa B (Od 00:00 do 23:59 ve dnech 16. 4. - 11. 5. 2024) | 53053 | 53053 B | |
16114 | Trať 032 - úsek Červený Kostelec - Jaroměř | Etapa A (Od 00:00 dne 12. 4. 2024 do 23:59 dne 15. 4. 2024) | 53053 | 53053 A | |
16113 | Trať 294 - úsek Staré Město pod Sněžníkem - Hanušovice | nepř. (Od 11. 4., 5:50 hod. do 17. 4. 2024, 20:00 hod.) | 23126 | | |
16112 | Trať 251 - úsek Hrušovany u Brna - Vranovice | den (6. a 7. 4. 2024, denně od 8:00 do 17:20 hod.) | 33083 B | | |
16111 | Trať 271 - úsek Ostrava hlavní nádraží - Bohumín | den (7. 4. 2024, od 6:40 do 16:40 hod.) | Z - 23118 H | | |
16110 | Trať 271 - úsek Přerov - Prosenice | den (2. 4. 2024, od 7:40 do 17:15 hod.) | Z - 23137 B | | |
16109 | Trať 321 - úsek Ostrava-Svinov - Ostrava hlavní nádraží | den (9. 4. 2024, od 7:00 do 14:00 hod.) | 23105 | | |
16109 | Trať 320 - úsek Ostrava-Svinov - Ostrava hlavní nádraží | den (9. 4. 2024, od 7:00 do 14:00 hod.) | 23105 | | |
16108 | Trať 031 - úsek Jaroměř - Hradec Králové hlavní nádraží | 933 | 53052 | 53052 | |
16104 | Trať 261 - úsek Květná zastávka - Květná | den 7 (14. 4. 2024, od 15:30 do 18:30 hod.) | 53054 | | |
16103 | Trať 261 - úsek Květná zastávka - Květná | den X (8. až 12. a 15. až 17. 4. 2024, vždy od 8:00 do 8:30 hod.) | 53054 | | |
16101 | Trať 040 - úsek Chlumec nad Cidlinou - Ostroměř | Etapa A (Od 00:00 dne 16. 4. 2024 do 23:59 dne 10. 5. 2024) | 53055 | 53055 A | |
16100 | Trať 241 - úsek Okříšky - Kojetice na Moravě | den (8. až 12. 4. 2024, denně od 10:35 do 16:35 hod.) | 33068 | | |
16100 | Trať 241 - úsek Kojetice na Moravě - Znojmo | den (8. až 12. 4. 2024, denně od 10:35 do 16:35 hod.) | 33068 | | |
16098 | Trať 341 - úsek Újezdec u Luhačovic - Luhačovice | den (15., 16., 17., 18. 04. 2024, denně od 8:10 do 15:30 hod.) | 23134 | | |
16097 | Trať 330 - úsek Napajedla - Otrokovice | den (15. a 16. 4. 2024, denně od 8:20 do 15:00 hod.) | Z - 23132 DE | | |
16096 | Trať 330 - úsek Otrokovice - Tlumačov | den (8. a 11. 4. 2024, vždy od 8:15 do 15:00 hod.) | Z - 23132 Ab | | |
16095 | Trať 270 - úsek Zábřeh na Moravě - Lukavice na Moravě | den (4. a 7. 4. 2024, denně od 7:40 do 14:40 hod.) | 23120 | | |
16094 | Trať 270 - úsek Hoštejn - Zábřeh na Moravě | den (3., 5. a 6. 4. 2024, vždy od 7:40 do 14:40 hod.) | 23120 | 270 | |
16093 | Trať 291 - úsek Bludov - Zábřeh na Moravě | den (4., 5., 6. a 7. dubna 2024, denně od 7:40 do 15:40 hod.) | 23120 | | |
16091 | Trať 270 - úsek Mohelnice - Moravičany | den (2. 4. 2024, od 7:00 do 18:00 hod.) | Z - 23129 A | | |
16090 | Trať 147 - úsek Vojtanov - Bad Brambach | VJŘ 2.-14.4. (Nepřetržitě od 2. 4. 2024, 5:00 h do 14. 4. 2024, 18:00 h.) | DLB | VJŘ 2.-14.4. | |
16089 | Trať 011 - úsek Tatce - Pečky | etapa G | z 63091 | etapa G | |
16088 | Trať 011 - úsek Tatce - Pečky | etapa A1 | z 63060 | etapa A | |
16087 | Trať 011 - úsek Tatce - Pečky | etapa A | z 63060 | etapa A | |
16086 | Trať 011 - úsek Pečky - Cerhenice | etapa B | z 63060 | etapa B | |
16085 | Trať 320 - úsek Karviná hlavní nádraží - Louky nad Olší | den (2. 4. 2024, od 7:10 do 14:00 hod.) | Z - 23082 H | | |
16084 | Trať 320 - úsek Třinec (Trzyniec) - Bystřice (Bystrzyca) | den (9., 10., 11. a 16. 4. 2024, vždy od 7:40 do 13:00 hod.) | Z - 23130 CD | | |
16083 | Trať 010 - úsek Kostěnice - Moravany | etapa E+F | z 53058 | etapa E+F | |
16082 | Trať 010 - úsek Uhersko - Moravany | etapa H | z 53058 | etapa G+H | |
16081 | Trať 010 - úsek Uhersko - Moravany | etapa G+H | z 53058 | etapa G+H | |
16080 | Trať 320 - úsek Bystřice (Bystrzyca) - Návsí (Nawsie) | den (3. a 4. 4. 2024, denně od 7:30 do 13:00 hod.) | Z - 23130 AB | | |
16079 | Trať 010 - úsek Moravany - Uhersko | etapa C+D | z 53058 | etapa C+D | |
16078 | Trať 010 - úsek Zámrsk - Choceň | etapa B | z 53058 | etapa A | |
16077 | Trať 010 - úsek Zámrsk - Choceň | etapa A | z 53058 | etapa A | |
16076 | Trať 114 - úsek Postoloprty - Libochovice | VJŘ 2.4.-28.6. (Nepřetržitě od 2. 4. 2024, 0:00 h do 28. 6. 2024, 23:59 h.) | 73103 | VJŘ 2.4.-28.6. | |
16075 | Trať 161 - úsek Blatno u Jesenice - Rakovník | VJŘ 2.4.-24.6. (Nepřetržitě od 2. 4. 2024, 0:00 h do 24. 6. 2024, 23:59 h.) | 63087 | VJŘ 2.4.-24.6. | |
16075 | Trať 160 - úsek Blatno u Jesenice - Žihle | VJŘ 2.4.-24.6. (Nepřetržitě od 2. 4. 2024, 0:00 h do 24. 6. 2024, 23:59 h.) | 63087 | VJŘ 2.4.-24.6. | |
16074 | Trať 134 - úsek Litvínov - Teplice v Čechách | VJŘ 5./6.,6./7.,9./10.-17./18.4. (V noci 5./6., 6./7., 9./10. až 17./18. 4. 2024, vždy od 22:50 h do 3:45 h.) | 73089 | VJŘ 5./6.,6./7.,9./10.-17./18.4. | |
16073 | Trať 130 - úsek Bílina - Ústí nad Labem hlavní nádraží | noční ZP (V noci 5./6., 6./7., 12./13. a 13./14. 4. 2024, vždy od 22:50 h do 5:00 h.) | 73089 | noční ZP víkend | |
16072 | Trať 130 - úsek Bílina - Ústí nad Labem hlavní nádraží | noční ZP (V noci 9./10. - 11./12., 14./15. - 17./18. 4. 2024, vždy od 22:50 h do 3:45 h.) | 73089 | noční ZP prac. dny | |
16071 | Trať 251 - úsek Tišnov - Brno hlavní nádraží | den (1. 4. 2024, od 9:00 do 17:00 hod.) | 35008 GH | | |
16070 | Trať 225 - úsek Jihlava - Horní Cerekev | nepř. (od 11. 04., 7:50 hod. do 14. 04. 2024, 17:40 hod.) | 93001 | etapa H+I | |
16069 | Trať 230 - úsek Vlkaneč - Leština u Světlé | nepř. (Od 5. 4., 7:40 hod. do 7. 4. 2024, 17:10 hod.) | Z - 33065 C | | |
16068 | Trať 180 - úsek Plzeň hlavní nádraží - Domažlice | | 93068 | dálkovka | |
16067 | Trať 199 - úsek Nové Hrady - České Velenice | | 93043 | A | |
16066 | Trať 199 - úsek Borovany - Nové Hrady | | 93043 | B1 | |
16065 | Trať 199 - úsek Borovany - Nové Hrady | | 93043 | B | |
16064 | Trať 256 - úsek Bystřice nad Pernštejnem - Rožná | den (3. 4. 2024, od 8:30 do 13:30 hod.) | 33062 A | | |
16064 | Trať 256 - úsek Rožná - Nedvědice | den (3. 4. 2024, od 8:30 do 13:30 hod.) | 33062 A | | |